סורגים
13 בנובמבר 2017
שערים
שערים חשמליים למגרשי חניה
5 בנובמבר 2018

עבודות אלומיניום

מה כולל המונח עבודות אלומיניום ומי מציע את סוג העבודות האלה?

אם אתם נמצאים בתהליך של שיפוץ הבית, בניית בית או שיפוץ חלק מהבית שלכם, ייתכן מאוד שנתקלתם במונח עבודות אלומיניום, וייתכן שאפילו יש לכם מושג מה יכולות עבודות אלה לכלול, אך בפועל מדובר בתחום רחב מאוד, שיכול לכלול מגוון רחב של פריטים אותם ניתן לשלב בבית, בין כרכיבים פונקציונליים כמו חלונות, מעקות, מסגרות, דלתות, שערים וכדומה, ובין כרכיבי עיצוב המשולבים בתוך מערך העיצוב הכולל של הבית. למעשה, מונח זה כולל כל עבודה הדורשת שילוב של אלומיניום ברכיב מסויים בבית. רובם המכריע של החלונות המודרניים מיוצרים עם מסגרת אלומיניום, שערים לבית עשויים לרוב מפלדה, אך ניתנים לייצור גם מאלומיניום ולהעניק לכם אפקט עיצוב יוצא דופן.  

שילוב אלומיניום במגוון פריטי עיצוב בבית

אלומיניום ניתן לשילוב גם בפריטי עיצוב בכל רחבי הבית כמו למשל מסגרת של נישת גבס, תקרה צפה עם מסגרות אלומיניום מעוצבות ועוד שורה של עבודות אלומיניום המשולבות בצורה חכמה וזורמת בתוך העיצוב הכולל של הבית. מן הסתם, מדובר בתחום מקצועי מאוד הדורש לא רק ידע בייצור האלמנטים הנדרשים, אלא גם בהיכרות עם כל האפשרויות הקיימות, והיכולת לשלב את האלומיניום באלמנטים השונים של עיצוב בבית. את האלומיניום אפשר לשלב בשורה של גוונים וצבעים, גדלים ומידות, מרקמים ורמות ברק. על כן, אתם רוצים שלצידכם יעמוד איש מקצוע המתמחה בתחום של עבודות אלומיניום ויכול להנחות אתכם אל עבר הכיוונים הנכונים ביותר עבורכם. 

עבודה מקצועית ליצירת פריטי אלומיניום עמידים לאורך זמן

אם בעבר שמעתם על כך שאלומיניום היא פלדה שאמנם לא מחלידה אך יכולה בהחלט לצבור קורוזיה ולאבד את הגוון שלה, הרי ששמעתם את האמת. יחד עם זאת, כפי שניתן לראות על כל חלון מודרני, החלון יכול לשבת במקומו לאורך שנים של גשם, רטיבות, לחות וקרינת שמש, ולשמור במאה אחוז על הגוון שלו. כדי להשיג את העמידות הגבוהה הזאת, מצופה האלומיניום בשכבת מגן שקופה או בצבע מגן המעניקים לאלומיניום עמידות מלאה לאורך שנים ארוכות הרבה יותר מכל פלדה אחרת, או אפילו חומרים אחרים כמו עץ. 

Comments

comments