עבודות אלומיניום
13 בנובמבר 2017
שערים לגינה
28 בדצמבר 2018

שערים חשמליים למגרשי חניה

שערים

שערים

במרבית המקרים, הצורך בשער חשמלי למגרש חניה, נובע מהצורך להגדיר את גבולות מגרש החניה, ואת האיסור על אנשים זרים להיכנס אליו ללא רשות. כאמור, במרבית המקרים, שער זה לא נועד לחסימה פיזית של אנשים שירצו להיכנס למגרש החניה בכוח, ולכן במקרים אלה כדאי לבחור בשער מוט חשמלי. שער זה מבוסס על עמדה המותקנת בצד הכניסה למגרש החניה, ואליה מחובר מוט המופעל על ידי מנוע חשמלי היושב בתוך העמדה. מנוע זה מתוכנן להוריד את המוט למצב שבו המוט מקביל לקרקע, ולהרים אותו למצב של פתיחה מלאה, על מנת לאפשר מעבר או לא לאפשר מעבר של מכוניות.

תמונות של שערים חשמליים לחנייה – עופר שערים

שער חשמלי לחנייה

שער חשמלי לחנייה

שערים המיועדים למגרשי חניה בעלי רגישות בטחונית

יחד עם זאת, ישנם מצבים בהם מגרש החניה שייך למבנה בטחוני, ציבורי או שמכל סיבה אחרת, ישנו צורך בטחוני לחסום מעבר בלתי מורשה של אנשים זרים. במקרה כזה, שער מוט לא יסייע בחסימת אנשים, וישנו צורך להתקין שער חשמלי גדול ומאסיבי. המדובר על שערים חשמליים מלאים בעלי יכולת חסימה מלאה של הדרך והמעבר, כך שלא ניתן לעבור דרכם. יחד עם זאת, שערים אלה הם שערים גדולים מברזל וכבדים ולכן מנוע חשמלי קטן לא יספיק לפתיחתם ולסגירתם. שערים אלה מותקנים בדרך כלל, כשהם יושבים על הקרקע עם גלגל המסייע להם לזוז לצדדים על גבי מסילה, כשתפקידו של המנוע הוא למשוך את השער מצד לצד לצורך פתיחה וסגירה.

שער חשמלי לחנייה

שער חשמלי לחנייה

בחירת השער המתאים לכם בסיועו של איש מקצוע

ההבדלים בין הסוגים השונים של שערים חשמליים יכולים להיות עוד רבים ומגוונים, וכדי להבטיח שאתם בוחרים את השער המתאים לכם ביותר, גם מבחינת סוג המענה שהוא נותן, וגם מבחינת העלות שלו, מומלץ כי את בחירת השער תעשו בסיועו של איש מקצוע המתמחה בתחום. איש המקצוע יוכל לחשוף אתכם בפני סוגים שונים של שערים חשמליים, להסביר לכם את ההבדלים הקריטיים בין הסוגים השונים, ולהמליץ לכם על סוג השער הטוב ביותר לצרכים שלכם. כמו כן, בתוך קטגוריית השערים הנבחרת, יוכל איש המקצוע להמליץ לכם על הדגם הספציפי המתאים לכם ביותר.

תמונות נוספות של שערים לחנייה

שער חשמלי לחנייה

שער חשמלי לחנייה

קבלו הצצה לשער חשמלי לבית פרטי לחנייה פרטית

שער חשמלי לחנייה

שער חשמלי לחנייה

 

Comments

comments