איך מתקינים פרגולה?
13 בנובמבר 2017
פתרונות הצללה לגינה
13 בנובמבר 2017

שערים חשמליים

שערים חשמליים יכולים להיות נגללים או נעים על ציר. הן יכולים להיות מקודדים או נשלטים ע"י שלט או מכשיר סלולרי. יש הרבה הבדלים בין סוג לסוג, אך השורה התחתונה היא ששער חשמלי נועדו על מנת לספק תחושת הגנה ואף ליישם אותה, כך שנוכל להקשות על פורצים, לשמור על סדר בחניון הבניין ופשוט להיות רגועים שנקטנו בכל האמצעים האפשריים על מנת לשמור על השגרה. 

להשקיע ולהיות מרוצים

שערים חשמליים משמשים רבות בעלי חנויות, מקומות ציבורים חניונים של בנייני מגורים ואף גינות פרטיות. כאשר בוחרים בשער חשמלי, אין לתת למחיר לסנוור גם אם מבקשים לחסוך, וזאת כיוון שלעיתים מחיר זול מצביע על מוצר פחות טוב. במה זה יכול לבוא לידי ביטוי? ובכן בזמן תגובה איטי, במנגנון לא איכותי שמצריך תיקון כל זמן קצר, בחיישנים בעייתיים, בחומרי גלם פחות טובים שעשויים להוביל לקורוזיה ולעוד מגוון בעיות.

התאמה

כאשר בוחרים לרכוש שערים חשמליים, יש לקחת בחשבון שכיום ניתן למצוא מגוון עיצובים שונים. כך שגם אם בית העסק שלכם כפרי וצבעוני, גם אם הבית שלכם יוקרתי ומודרני, וגם אם מדובר על חניון פשוט, תמיד תוכלו למצוא את השער הנכון ביותר עבורכם, כך שהוא ישתלב נכון עם העיצוב הקיים ולא יהיה גורם שמושך תשומת לב כיוון שאינו קשור. חשוב שהשער ישתלב, כי גם אם מדובר על אמצעי זהירות, אין צורך לנפנף בכך, אחרת הנוכחות שלו עשויה להעיק.

סוגים

לצד עיצוב שונה יש גם לא מעט אופנים שונים של שימוש. כך למשל ניתן למצוא מחסום זרוע נשלף שמאוד פופולארי בבתים משותפים, ניתן למצוא שער דו כנף שמשמש עבור פתחים יותר גדולים וגם הם מאוד פופולאריים, יש שער מלא ניגרר שמככב בחניונים, יש שער מתרומם, שער שעובד כתריס גלילה, שער קונזולי וכדומה. כיוון שההיצע גדול, והאדם שאינו מהתחום לא יודע מה נכון עבורו, תמיד יש להתייעץ עם מומחה, ורק מנקודה זו יש להמשיך לעבר רכישה. אחרת ניתן להוציא יותר משצריך, ניתן להוציא ולא לקבל את המענה האידאלי עבור הצורך.

צריכים שער חשמלי? קבלו הצעה משתלמת כאן

Comments

comments